Фев 21

Якщо батьки хочуть придбати дитині житло?! Як робити не варто.

Tags: , , ,
сімейне право

поділ майна при розлученні

Нещодавно до мене за консультацією звернулася клієнтка, яка вирішивши розлучитися, хотіла підтвердити свою думку, що квартира придбана їй батьками, коли вона перебувала в шлюбі, не ділиться в рівних частинах між подружжям.

Давайте розбиратися чи так це.

Історія наступна: молоде подружжя після декількох років сумісного проживання в орендованому житлі, вирішило зробити перерву, як зараз прийнято говорити. Саме в цей час батьки моєї клієнтки придбали їй власне житло. При цьому кошти повністю були батьківські, але покупцем виступала моя клієнтка.

Читайте також: Особиста приватна власність членів подружжя.

Потім подружжя знову почало проживати разом, але сімейне життя таки не склалося. Подружжя вирішило розлучитися і чоловік заявив, що має право на ½ квартири дружини, адже нерухомість придбана в шлюбі, а значить при розлученні ділиться порівну.

В попередніх статтях я вже розвінчувала міф про те, що все майно при розлученні ділиться в рівних частинах. Дуже раджу переглянути сторінку СТАТТІ цілком.

Але… факт придбання майна за власні або батьківські гроші ще треба довести. Саме тому я раджу одразу правильно оформлювати такі покупки як нерухомість, авто, бізнес…

Наприклад, зараз у суді ми доводить факт придбання квартири саме батьками моєї клієнтки та просимо суд визнати спірну квартиру особистою приватною власністю моєї клієнтки. На щастя у нас є безліч доказів цьому, але рішення завжди за суддею і ніхто не може гарантувати 100% результату.

Погодьтеся, що це дуже повчальна історія?!

І тому, я вкотре нагадую: перш ніж робити якісь дії чи підписувати документи, проконсультуйтеся з адвокатом, саме з адвокатом, бо це практикуючий юрист, і саме з тим, хто спеціалізується на Вашому питанні.

Бо квартиру можна було оформити на батьків клієнтки, тим більше, що по факту саме вони і були покупцями, а вони б у свою чергу подарували або заповіли її своїй доньці – в цьому випадку, квартира б не ділилася між подружжям, згідно чинного законодавства, про що я і писала в попередній статті.

Тому не вірте міфам, перевіряйте інформацію, радьтеся з експертами, якщо бачите, що Ваших знань недостатньо, думайте і тоді не доведеться доводити, що Ваше майно належить саме Вам.

Щоб записатися до мене на консультацію, телефонуйте: 098 242 5701, 050 692 9949.

Ваш адвокат в боротьбі за справедливість Наталія Бут!

Share on VKShare on FacebookShare on Tumblr

No comments yet.

Leave a Comment

reset all fields