Cтягнення аліментів з особи, яка проживає за кордоном

Сьогодні поговоримо про стягнення аліментів, якщо інший з батьків проживає за кордоном. Чи можливо стягнути аліменти з особи, яка проживає за кордоном? Так, звичайно, можливо, це питання врегульовано міжнародними договорами, учасником яких є Україна. Однак, це більш тривала в часі процедура, ніж стягнення аліментів на території України. Порядок стягнення аліментів на території країн СНД регулюється.

Юрист про поділ майна подружжя

Сьогодні поговоримо про поділ майна подружжя, але для початку визначимо, що є спільною власністю подружжя. Відповідно до чинного законодавства спільною сумісною власністю є: — майно, набуте подружжям за час шлюбу, якщо інше не встановлено договором або законом (ч. 3 ст. 368 Цивільного кодексу України, ст. 60 Сімейного кодексу України); — майно, набуте в результаті спільної.

Особисте майно членів подружжя

Досить часто виникають питання з приводу майна, яке є особистою власністю дружини та чоловіка. Ст. 57 Сімейного кодексу України визначає, яке майно є особистою приватною власністю дружини або чоловіка: 1) майно, набуте нею/ним до шлюбу; 2) майно, набуте нею/ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування; 3) майно, набуте нею/ним.

Адвокат Дніпро про скасування незаконних перевірок Управління держпраці

З початку року Держпраці проводить масові перевірки підприємців та накладає чималі штрафи за неофіційно оформлених працівників. Як адвокат, раджу підготуватися до перевірок завчасно, а про деталі скасування незаконних перевірок читайте далі. ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 19.12.2018 р. було.

Собственный бизнес в Литве

Литва является одной из стран Евросоюза, законодательство которое позволяет иностранному резиденту основать юридическое лицо различной правовой формы. Законодательство Литвы не имеет ограничений в части открытие иностранцами компаний, а учреждение компании в этой стране может быть основанием не только для выхода Вашего бизнеса на просторы Евросоюза, но и для получения литовского вида на жительство для Вас.